MÖBLER / Bord / Slagbord 6695604
nr 669 5604
Slagbord
1700-/1800-tal, längd: 100, djup: 45, höjd: 74
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
2.000 kr
måndag 29 november 2010
kl 18:06:59
300 kr
400 kr
500 kr
600 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.200 kr
1.400 kr
1.700 kr
1.900 kr